YENİ BİR YAŞAM TARZI

Gsm:

+ 90 (532) 747 0542

Telefon:

+ 90 (216) 518 3535

Eposta:

info@karayepeyapi.com
Green Building

Sizin Ve Ailenizin Güvenliği

Tüm projelerimiz radye temel, asmolen ,perde kolon sistemi ve C35 beton kullanılan bir kalite ile üretiliyor. Bina güvenliğiniz yanında aile güvenliğiniz de aynı titizlikle maksimum seviyede düşünüldü. Bu çerçevede projede; 24 saat kameralı güvenlik kontrolü, kapalı otoparklarda yangın söndürme sistemi, site içi dahili telefon hattı ve diyafon sistemi kişi ve aile güvenliğini maksimum seviyede sağlayacak düzeyde.

Metal Roofing

Estetik ve Konfor Bir Arada

Karatepe Yapı projelerinde kalite ve konfor standart. Daireler arası ses ve ısı izolasyonu yanında, evinizin parkesinden seramiğine, kapılarından armatürlere kadar her şey 1.sınıf olarak sizin konfor ve rahatınız için estetikten taviz verilmeden iç mimar kadromuz tarafından titizlikle seçildi. Satış ofisimizi ve örnek dairelerimizi ziyaret ettiğinizde, ne daha azıyla yetinecek ne de ihtiyacınızdan fazlasını bulacaksınız

8

Birinci Sınıf Malzeme

Projelerimizde birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır …

23

Kaliteli İşçilik

Tüm projelerimizde profesyonel ekip ile çalışmaktayız …

58

Kullanışlı Tasarım

Tasarımlarımızda ergonomiyi ön planda tutuyoruz …

51

Ferah Mekanlar

Kullanışlı ve ferah mekanlar üretmekteyiz. …

Springtime Renovation: Get Your Windows Winter Ready

Karatepe Yapı

En iyi gayrimenkul üreticilerinden biri olarak, kaliteli bir yaşam konsepti sunma amacıyla ; konforlu ve lüks yaşam alanları yarattığı inşaat projelerine imza atmaya devam ediyor. Yılların tecrübesini çağdaş yapılarda uygularken, inşa ettiği binalarda modern mimari anlayışla birlikte yönetmeliklere uygun hizmet vererek tüm yapılarında çevre duyarlılığını ve güvenliğini ön planda tutuyor.
Before Making Your Dream Living Room Make 3D Room Model

Vizyon & Misyon

İnşaat sektörünü kalkınmanın yapı taşlarından biri olarak gördüğü için daima en iyiyi kendine hedeflemeyi ilke edinmiştir. Proje geliştirme kapsamında yenilediğimiz binalarla yaşanabilir alanlar sunmaktayız. Sizlerin beklentilerini de değerlendirerek gelecekte de güvenilir, estetik ve kaliteli malzemelerle donatılmış projelerle hizmetinizde olmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Kurucumuzun Mesajı

Hızlı, dürüst ve ilkeli bir tavırla, kaliteden ödün vermeden geldiğimiz bu noktada, en önemli düsturumuz insana yatırım ve insana saygı olmuştur. Karatepe Yapı hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü olduğuna inanıyoruz.

Gelişme sürecimizde bana her zaman destek veren kıymetli mesai arkadaşlarımın özverili çalışmalarının önemini belirtmeyi borç bilmekteyim. Geldiğimiz bu noktada kuvvetli altyapımız, uzmanlaşmış dinamik kadromuz ve çağdaş yönetim biçimimizle çok daha büyük projeleri başaracağımıza ve ülkeye büyük tesisler kazandıracağımıza olan inancım sonsuzdur.

signature

Hakkımızda

İleri Geri

Çözüm Ortaklarımız

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo

Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo
Client logo